Chovatel suchozemských želv

Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terária na prodej

Terária pro suchozemské želvy

Každý z Vás potřebuje k chovu suchozemské želvy i terárium či jiné vhodné chovné zařízení. Proto jsem pro Vás připravil nabídku základních terárií, co si můžete u mě zakoupit. Jde o různě vybavená terária až po verze FULL bez jakýkoliv dalších investic,  rozdíl je pouze ve velikost, výbavě a tím i ceně. Každé z těchto terárií je vhodné pro chov želvy a jde pouze o čtyři věci, které si musí každý uvědomit:

- jak dlouho Vám vydrží co se týče velikosti

- kolik prostředků jste ochotni do toho investovat  ihned

- poměr cena - výbava - vzhled

- zda chcete "mercedes" nebo "fábii"

Všechna nabízená terária od verze SMALL jsou přizpůsobena k tomu, že stačí po dojezdu domů zapojit do zásuvky a želvu v něm ubytovat, popřípadě u verze MINI a START sestavit doma cca 10minut nebo zakoupit již sestavené dle varianty. Veškeré komponenty lze také dokoupit. Terária neposílám a je možný pouze osobní odběr nebo můžu dovézt přímo na Vaši adresu za cenu dopravy. 1km/3,50,-

 

Aktuální nabídka terárií:

 

Obrazek

1) verze MINI - 40x30x30cm           cena: 600,- (v akci zdarma) 

Výbava: bez výbavy, vodící lišty plast, větrání AL, přední dvířka posuvná

terarium-mini-004.jpg

 

Obrazek

2) verze MINI 1 - 40x30x30cm                               cena: 1450,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa + kryt, substráty, misky, kabely 3m, objímky, vodící lišty plast, větrání AL, přední dvířka posuvná - vše přiloženo (kabely skrz větrací mřížku)

terarium-40x30cm-007.jpg

 

Obrazek

3) verze START - 60x30x30cm                                 cena: 1000,- 

Výbava: bez výbavy, vodící lišty plast, větrání AL, přední dvířka posuvná

terarium-001.jpg

 

Obrazek

4) verze START 1 - 60x30x30cm                          cena: 1500,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa, kabely 3m, objímky, vodící lišty plast, větrání AL, přední dvířka posuvná - vše přiloženo (kabely skrz větrací mřížku)

terarium-003.jpg

 

Obrazek

5) verze START 2 - 60x30x30cm                          cena: 1850,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa + kryt, substráty, misky, kabely 3m, objímky, vodící lišty plast, větrání AL, přední dvířka posuvná - vše zapojeno (kabely skrz větrací mřížku)

terarium-60x30cm-004.jpg

 

Obrazek

6) verze SMALL - 60x40x40cm                                cena: 2600,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa s krytem, substráty, misky, teploměr, vlhkoměr, návod na zprovoznění terária, vodící lišty AL, větrání nerez, přední dvířka posuvná - vše zapojeno (kabely v hlinikových trubkách s vývodem vzadu 3m)

terarium-60x40cm-020.jpg

 

Obrazek

7) verze  FULL 60  -  60x40x40cm                           cena: 3600,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa s krytem, denní osvětlení extra (trubice), substráty, misky, teploměr, vlhkoměr, spínací hodiny, el.roztrojka, vápník, kniha, sypátko na vápník, úkryt, návod na zprovoznění terária, vodící lišty AL, větrání nerez, přední dvířka posuvná - vše zapojeno (kabely v hliníkových trubkách s vývodem vzadu 3m)

 

terarium-60x40cm-026.jpg

 

Obrazek

8) verze  SMALL 80  -  80x50x40cm                        cena: 3700,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa s krytem, denní osvětlení (kompaktní zářivka), substráty, misky, teploměr, vlhkoměr, vápník, vodící lišty AL, větrání nerez, návod na zprovoznění terária, přední dvířka posuvná - vše zapojeno (kabely v hliníkových trubkách s vývodem vzadu 3m)

terarium-small-80-002.jpg

 

Obrazek

9) verze  FULL 80  -  80x50x40cm                           cena: 4200,- 

Výbava: UV lampa, výhřevná lampa s krytem, denní osvětlení extra (trubice), substráty, misky, teploměr, vlhkoměr, spínací hodiny, el.roztrojka, vápník, kniha, sypátko na vápník, úkryt, návod na zprovoznění terária, vodící lišty AL, větrání nerez, přední dvířka posuvná - vše zapojeno (kabely v hliníkových trubkách s vývodem vzadu 3m)

terarium-016.jpg

 

Obrazek

Dostupnost

skladem:     

vyprodáno:

 Nestandardní rozměry lze zajistit po dohodě

 

 

 

Vybavení do terária

terarium-doplnky.jpg

 

terarium-014.jpg

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Návod na zprovoznění terária pro želvy

 Uvedení terária do provozu


1) Doplníme substráty na cca 4 -5cm. Navlhčíme substrát nalitím vody do kamenné části cca 1l vody. Pod výhřevnou lampou musí být substrát, nikoliv kamení či kámen!!! Dbáme na to, aby část substrátu zůstávala stále vlhká.


2) Umístíme misky a doplníme vodou a stravou.


3) Zvedneme výhřevnou lampu (v krytu) nad substrát. Teplota v nejteplejším bodě měřeno na substrátu 35 – 40°C. Zajistíme stahovací páskou proti pohybu.


4) Zvedneme UV kompaktní lampu 10cm nad substrát a zajistíme stahovací páskou proti pohybu. Používáme zásadně bez krytu!!


5) Nastavíme a zapojíme digitální časovač na 8 – 11h provozu denně dle simulace ročního období. Mimo tuto dobu je vše vypnuto. Pokles teplot v noci je žádoucí co největší až do teploty 5°C bez problémů.


6) Teploměr a vlhkoměr umístíme do nejstudenější části do 10cm nad substrát. Teplota dle možností 20 – 25°C maximálně 28°C dle simulace ročního období. Vlhkost měřena v noci 70 – 90%.


7) Podmínky chovu a simulaci ročního období měníme pouze v případě, když se změní chování želvy (vylézá méně, méně jí, celkový útlum….) Nutno vyloučit nemoc!!


8) Terária bez zapojení a trubek s vývody připravíme takto. Vyvrtáním jednoho otvoru doprostřed pro umístění nejlépe UV lampy nebo denního světla. 10cm od středu vpravo nebo vlevo další otvor pro umístění výhřevné lampy.


Vše podstatné najdete na mém a tomto webu
www.euzelva.cz

 

Copyright ©

 

Náhledy fotografií ze složky Želvy na prodej